Sprawozdania finansowe Tdz Technika Dla Zdrowia
Dane bilansowe TDZ TECHNIKA DLA ZDROWIA
|
ROK
|
||||
|---|---|---|---|---|
| Aktywa razem | 1 825 207,59 | 1 675 775,43 | 1 364 626,00 | 4 056 162,96 |
| A. Aktywa trwałe | 1 508,75 | 16 024,45 | 5 622,45 | 14 428,25 |
| B. Aktywa obrotowe | 1 823 698,84 | 1 659 750,98 | 1 359 003,55 | 4 041 734,71 |
| C. Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy | - | - | - | - |
| D. Udziały (akcje) własne | - | - | - | - |
| Pasywa razem | 1 825 207,59 | 1 675 775,43 | 1 364 626,00 | 4 056 162,96 |
| A. Kapitał (fundusz) własny | 339 108,04 | 403 264,70 | 551 801,90 | 1 082 182,61 |
| B. Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania | 1 486 099,55 | 1 272 510,73 | 812 824,10 | 2 973 980,35 |
| I. Zobowiązania długoterminowe | 0,00 | - | 189 270,00 | 0,00 |
| II. Zobowiązania krótkoterminowe | 1 486 099,55 | 1 272 510,73 | 623 554,10 | 774 883,49 |
Dane finansowe są automatycznie odczytywane ze strony internetowej EKRS Ministerstwa Sprawiedliwości.
- Aktywa trwałe - Majątek posiadany na dłuższy okres, zazwyczaj dłuższy niż rok, np. nieruchomości, maszyny.
- Aktywa obrotowe - Majątek planowany do zużycia lub sprzedaży w ciągu roku, np. zapasy, należności, środki pieniężne.
- Kapitał własny - Wartość netto majątku przedsiębiorstwa, będąca różnicą między aktywami a zobowiązaniami.
- Zobowiązania długoterminowe - Zobowiązania finansowe do spłaty w okresie dłuższym niż rok, np. kredyty, obligacje.
- Zobowiązania krótkoterminowe - Zobowiązania finansowe do spłaty w ciągu roku, np. zobowiązania wobec dostawców, krótkoterminowe kredyty.
- Kapitał rezerwowy - Część kapitału własnego odkładana na określone cele, np. pokrycie strat, rozwój działalności.
Wiadomości biznesowe, aktualności ekonomiczne, artykuły
Inne wiadomości
Naciągali klientów, rolując chwilówki. Sąd: kara 7,5 mln zł
Firma pożyczkowa Creamfinance (obecnie Avafin) razem z trzema powiązanymi spółkami została uznana za winną łamania prawa i musi zapłacić karę wysokości ok. 7,5 mln zł za rolowanie pożyczek i
Polmlek inwestuje miliardy. Stery stopniowo przejmują synowie założycieli
Jedna z największych polskich firm mleczarskich na potęgę automatyzuje produkcję i rozwija innowacje produktowe. Polmlek coraz mocniej rozpycha się też za granicą. A wszystko to w trakcie płynnej
Eurocash poniósł 86,4 mln zł strat w I kwartale
W I kwartale 2026 r. Eurocash, właściciel hurtowni FMCG i sieci sklepów spożywczych, poniósł 86,4 mln zł straty netto.