Sprawozdania finansowe Mieszkaniowa Zachęta

Bilans spółki Mieszkaniowa Zachęta

Wiek firmy:
Wiek:
17 l. 2 d.

Dane bilansowe MIESZKANIOWA ZACHĘTA

ROK
2022
Aktywa razem 199 764,77
A. Aktywa trwałe 40 816,94
B. Aktywa obrotowe 23 866,62
C. Należne wpłaty na kapitał (fundusz) podstawowy 135 081,21
D. Udziały (akcje) własne -
Pasywa razem 199 764,77
A. Kapitał (fundusz) własny 2 263,56
B. Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania 197 501,21
I. Zobowiązania długoterminowe 126 698,00
II. Zobowiązania krótkoterminowe 27 361,01
Dane finansowe są automatycznie odczytywane ze strony internetowej EKRS Ministerstwa Sprawiedliwości.

  • Aktywa trwałe - Majątek posiadany na dłuższy okres, zazwyczaj dłuższy niż rok, np. nieruchomości, maszyny.
  • Aktywa obrotowe - Majątek planowany do zużycia lub sprzedaży w ciągu roku, np. zapasy, należności, środki pieniężne.
  • Kapitał własny - Wartość netto majątku przedsiębiorstwa, będąca różnicą między aktywami a zobowiązaniami.
  • Zobowiązania długoterminowe - Zobowiązania finansowe do spłaty w okresie dłuższym niż rok, np. kredyty, obligacje.
  • Zobowiązania krótkoterminowe - Zobowiązania finansowe do spłaty w ciągu roku, np. zobowiązania wobec dostawców, krótkoterminowe kredyty.
  • Kapitał rezerwowy - Część kapitału własnego odkładana na określone cele, np. pokrycie strat, rozwój działalności.