Opinie, skargi i komentarze o spółce DAWID MICHALSKI Nowe M
Napisz swoją opinię o DAWID MICHALSKI Nowe M
Opinie i komentarze odwiedzających
Edyta
Dawid jest nieprofesjonalny, niepunktualny i nie ma pojęcia na temat pracy z mikrocementem. Wykonał go niedbale i w złym kolorze, więc pomalował podłogę białą farbą do betonu, używaną tylko zewnętrznie, do linii na parkingach. Nie był w stanie przedstawić faktur za zakup produktów, pieniądze przeznaczone na ten cel wziął sobie, a w mieszkaniu używał tego, co zostało mu po innych zleceniach. Łazienka zamiast beżowa zrobiła się fioletowa, bo użył złego gruntu. Po skończeniu zlecenia zerowy kontakt, nie polecam.
Na adres e-mail właściciela komentarza zostanie wysłany link, za pomocą którego będzie można usunąć swój komentarz.
Twoje pytanie lub komentarz
Regulamin serwisu Monitorfirm.pb.pl.
Link został wysłany na e-mail
Nie udało się wysłać wiadomości e-mail
Wiadomość e-mail z potwierdzeniem została wysłana na Twój adres e-mail. Sprawdź skrzynkę odbiorczą.